Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koupelny rektifikované

TRENDY KOUPELNY
TRENDY KOUPELNY REZIDENČNÍ DOMY

V současné době se objevují velmi často požadavky a nároky na bezespárové koupelny z důvodu hygienických a přísně sanitárních.Používají se rektifikované keramické a skleněné velkoformáty.

Keramické plochy na  sociálních zařízeních v koupelnách,hotelích,lázeňských domech, ale i v dalších prostorách  jako například v kuchyních a  kde jindy bylo užito klasických MALOFORMÁTOVÝCH keramických obkladů.Spáry mezi maloformátovými materiály v mnohých případech již tyto nároky nesplňují.

V ukázce můžete vidět celoplošný materiál  Lakobelo )velká škála barevnosti) a nebo například leštěný velkoplošný syntetický Travertin a další velkoplošné materiály.Tyto materiály jsou rektifikovány a sesazeny  bezespárově. Mají nulovou nasákavost, takže jsou co do ulpívání nečistot, prachu a bakterií naprosto rezistentní. Splňují tak nejvyšší kritéria na sanitární požadavky hygieny a v neposlední řadě jednodušší údržbu. Použití a aplikace těchto materiálů je možné samozřejmě i na podlahy ve veřejných a jiných prostorách,neboť tento materiál se vyznačuje  velkou pevností a rezistencí proti otěru.

koupelna32.jpgkoupelna35.jpg15-14-29-foto-13-byt-nyranska-14-vana3-koupelna-.jpg10-08-32-foto-10--byt-nyranska-14-koupelna-.jpg09-12-03-foto-9--byt-nyranska-14-.jpg07-07-05-foto-7--byt-nyranska-14-vstup-koupelna.jpg_dsc2331.jpg_dsc2323.jpgkoupelna18.jpg

lakobel-koupelna--zelena-001.jpglakobel-koupelna--zelena2-001.jpglakobel-koupelna--zelena3-001.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář